Galeria

Galeria

Tel. 782 191 205

Kontakt

Asortyment

O nas

Strona główna

Karuzela Wiktoriańska

Inne

Bujaki

Dmuchańce

Zadzwoń do nas!

Tel. 782 191 205 / 605 47 60 70

E-mail. biuro@sieminscy.pl

DANE FIRMY

 

SIEMASZKO "Joanna Siemińska"

ul. Jantarowa 6

43-382 Bielsko-Biała

NIP 669-221-36-07 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

KONTAKT

SOCIAL MEDIA

Siemińscy 2024

 Zapraszamy do obejrzenia bogatego asortymentu zabawek,

gier i sprzętu rozrywkowego do wynajęcia.

Ciuchcie

Dla najmłodszych pociech szereg ciuchci zaprojektowanych z naciskiem na bezpieczeństwo. W asortymencie posiadamy atrakcje z zamkniętym oraz otwartym dachem jak i z figurkami Disney'a.

Quady

Szeroki asortyment czterokołowych terenowych pojazdów dla chcących poczuć adrenalinę i wiatr we włosach. Posiadamy osiem quadów wypożyczanych w zimę jak i w lato.

Siłomierze

Idealna atrakcja dla fanów testowania własnych sił pasująca na wszelakie imprezy okolicznościowe, festyny czy jarmarki.

Wózki gastronomiczne

W skład naszego asortymentu wchodzi piękny Foodtruck Serenada oferujący frytki belgijskie, chrupiący popcorn, słodką watę cukrową oraz zabójczo pyszne zapiekanki z pysznym serem Serenada!

Klaun

Ikoniczna postać rozrywkowa, która najczęściej występuje na różnego rodzaju imprezach, festiwalach, festynach czy jarmarkach. Zainteresuje dzieci jak i dorosłych chociażby swoim fikuśnym wyglądem!

Wirtualna rzeczywistość

Dla chętnych poczuć adrenaliny posiadamy sprzęt HTC Vive, umożliwiający przenieść się do świata wirtualnego! Specjalnie zaprojektowany fotel umożliwia odczuwać na własnej skórze prędkość rollercoastera i zapewnić multum emocji!

Koparki pneumatyczne

Dla młodszych pociech koparki pneumatyczne, dzięki którym dzieci mogą poczuć się jak w prawdziwej koparce.

Bujaki

Szeroki asortyment najpopularniejszych atrakcji dla dzieci oferując wiele radości i zabawy! Posiadamy ponad 50 bujaków wszelakich rodzajów idealnych pod imprezy okolicznościowe, festyny i jarmarki.

Kule Wodne

To popularna atrakcja, która dostarcza wiele radości i zabawy małym uczestnikom. Dzieci wchodzą do wnętrza kuli i mogą swobodnie poruszać się po jej powierzchni na tafli wody.

Euro Bungee

Euro Bungee to atrakcja, która zapewnia emocjonujące doświadczenia dla uczestników! Składa się z elastycznej liny przymocowanej do specjalnego pasa, który jest zabezpieczony na ciele uczestnika. Osoba uniesiona w powietrze może wykonywać różne akrobacje oraz skoki dzięki elastyczności lin.

Byki Rodeo

Byk rodeo to dynamiczna i ekscytująca forma rozrywki, która naśladuje tradycyjne rodeo. Uczestnicy wsiadają na mechanicznego byka, który imituje nieobliczalne ruchy i próbuje ich zrzucić. 

Cymbergaje

Posiadamy 10 pozycji cymbergajów, najpopularniejszej towarzyskiej gry zręcznościowej dla dzieci i dorosłych!

Londyńska Taksówka

Zabytkowy i zadbany pojazd typu London Taxi pasujący do ślubów, wesel, studniówek, imprez okolicznościowych czy komersów.

Wyjątkowy w swoim rodzaju!

Koło Młyńskie

Jedna ze statycznych atrakcji, którą można zobaczyć w samym centrum Brennej! Potocznie nazywana "Okiem Brennej" będzie nas zaszczycać już od wakacji 2024r.

Gokarty BERG

Szeroki asortyment oryginalnych gokartów firmy BERG w wersjach kolorystycznych czerwone oraz brązowo-zielone (moro).

Idealna forma rekreacji dla dzieci i dorosłych!

Dmuchańce

Posiadamy 70 pozycji atrakcji dmuchanych od zjeżdżalni po skakanki kończąc na placach zabaw. Idealnie wpasowywują się we wszelakie imprezy okolicznościowe zabawiając dzieci!

Karuzele Łańcuchowe

Karuzela łańcuchowa to nowoczesna atrakcja, która łączy roller coaster z karuzelą. Jest to idealna atrakcja dla dzieci i młodzieży, która zapewni emocji i zabawę!

Karuzela Zabytkowa

Nasze magnum opus, jedyna oryginalna na całą Europę zabytkowa karuzela wiktoriańska dalej ciesząca oko i zabawiająca dzieci na całą Polskę!